Postovani, osetio sam blagi svrab u uretri i na glansu. Na glansu nema nikakvih promena. Lekar mi je prepisao palitrex i caj od uve ili brusnice. Medjutim, simptomi nisu nestali. Dermatovenerolog mi je prepisao nystatin, medjutim nakon nedelju dana mazanja nije bilo poboljsanja. Urolog je uradio analizu na hlamidiju, ureaplasmu i mikoplasmu, medjutim bio sam negativan. Prepisao mi je triderm i ispiranje kamilicom. Medjutim, poboljsanja nema, i dalje osecam svrab na glansu. Molim vas za pomoc.

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam uzimanje suplemenata: paraprotex, probiobalance i oregano kapi.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na bros i datum ovog odgovora.