Poštovanje. Zanima me vaše mišljenje o sledećem: svekrva je operisana od raka materice pre više od 20 godina. Tada je zračena palicom po 30 min. Sada već više od mesec dana ima tegobe sa mokraćnom bešikom, tj. Kada joj je bešika puna nema bolove, a kada mokri ima bol u kanalu koji traje 2 - 3 sata nakon mokrenja. Pila je baktrim, pipegal i neki lek na s. . . Međutim i dalje ima bolove. Rezultat mokraće i urinokulture joj je dobar, a takođe i kod ginekologa i urologa su joj rekli da što se njih tiče sve je u redu. Lekar opšte prakse joj je rekao da je moguće da je sluzokoža mokraćnih kanala oštećena kao posledica zračenja i da se sa tim tegobama živi. Molim vas da mi kažete vaše mišljenje kao i da li ima neki način za ublažavanje tegoba. U tabeli je data njena godina rođenja. Unapred zahvalna. Maja

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovana,
      To je sve moguce.
      mozete joj davati oxymax kapi, paraprotex i probiobalance tablete i capsule polinesian noni.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      za vise se mozete i meni obratiti na meil: bocokic@gmail. Com