Tri meseca osecam bol i pecenje u besiku ali ne za vreme mokrenja nego kad zavrsim mokrenje onda pecejako kao da imam zar dala sam urin u laboratoriju gledali su urino kulturu toje bilo negtivan onda sam dala 24 satnu mokracu tu su mi nasli malo proteina, isla sam na ultrazvuk imam u desni bubreg kamen od 13mm lekari kazu da imam zapaljenje besika sad sam primila 5 garamicina malo je bolje ali nije ono sto bi trebalo biti molim vas savet. Hvala

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite sve potrebne bakterioloske preglede ukljucujuci i preglede na hlamidiju i mikoplazme i
      trichomonas vaginalis.
      lecenje bi islo po nalazima.
      ako to ne mozete uraditi onda odmah krenite sa paraprotex tabletama, ac zymes kapsulama i oregano kapima.
      videti na www. Suplementi-srb. Com