Problem traje godinu i pol i konsatntno iz dana u dan ponekad prode. Problem je zestoko zarenje przenje u malom stomaku pa do pupka kao i u debelom crijevu poslije nuyde. Radio nalaze kolonoskopiju gastroskopiju sve. Prvi ok na drugom nadena helicibactery i hernija na zelucu. Nalaz brisa urerte pokazao bakteriju stafilococ kuagulaza negativ. Dugo je pitannje ali jos nemam ni od jednog dr dijagnozu zbog koje me toliko przi mali stomak i ne prolazi uopste. Hvala vam i molim vas za odgovor.

    Odgovoreno: 19. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa biljnim antibiotikom paraprotex tabletama, probiobalance tabletama i origano kapima.
      terapija je kod slicnih stanja obicno efikasna. Nije stetna.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com