Postovani, imam hronicnu upalu prostate, za koju nikad nisam imao neke prevelike bolove osim losije erekcije. . . . Od skoro otkad pijem med+polen+propolis u mlakoj vodi ujutru na prazan stomak, poboljsalo mi se sve, no ima dana opet kada mi erekcija varira. . . Ali recimo da je za 50% bolje nego ranije. . . Zanima me pitanje bazena, i alkohola. . . Da li se sme i kako?? I jos pitanje cuo sam da supoprost je izlecio mnoge, da li znate nesto o njemu, rektalno se unosi, cepici su u pitanju pcelinje smole itd.

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Hladnoca, ljuto i alkohol u principu nisu dobri za obolelu prostatu pa to izbegavajte.
      dobro je sto koristite prirodne supstance.
      za poremecenu erekciju mozete koristiti i pde5 inhibitore/cialis, levitra/uz striktno
      postovanje kontraindikacija.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #102629

    • Molim vas imam 67 god nekontrolicano mokrenje moja dok kaže da nije za intervenciju a ja stalno nosim uloške