Bio sam kod urologa pre sest godine zbog pecenja pri mokrenju i tad mi je doktor uradio ultra zvuk prostate i besike i da je sve u redu. Dao mi neke tablete i bilo je sve u redu. Radio sam dva puta posle toga bris urete i sve je u redu mokraca je isto uredu. Bio sam jos tri puta kod urologa i kaze da je sve u redu. Mozda imam samo osetljivu besiku i prostatu. Mene i dalje povremeno boli besika i prostata prilikom mokrenja, ponekad ustajem nocu da mokrim po nekoliko puta a i danju, to me drzi tako nekoliko dana pa prodje pa opet tako. Sta da radim a urolog kaze da je sve uredu.

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti sto je veoma bitno za bolesti prostate.
      verovatno ste uradili i psa i sva potrebna ispitivanja /laboratorijske, bakterioloske i
      ultrazvucne pretrage/posto kazete da u zadnjih nekoliko godina cesto idete kod urologa.
      kod zapaljenskih bolesti prostate tako idu tegobe.
      ako se iskljuce ozbiljnija obolenja onda vam preostaje da se lecite malo i biljnim preparatima
      i to ce tako i da ide -malo dobro pa opet smetnje. . . .