Postovani, naime imam 15 i pol godina. . . Prije 3 godine sam imo torziju testisa (lijevog) , i nakon toga mi je napravljena fiksacija densog i stavili su implatant. . . Jucer sam nakon tusiranja opipo testis sve je oke, kvrzica nema, jedino kad malo jace taknem ima kvrzica mala neka sicusna. . . Malo mi je povecan desni testis, no jucer sam nakon 6 mjeseci opet poceo igrat nogomet i mozda sam se preforsiro ne znam. . Vase misljenje??? Dlai sem oze ista desit, ne do bog torzije oept. . Fiksacije je napravljena. . . Ja sam u strahu da se opet nesto ne dogodi. .

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je napravljena fiksacija onda ne bi trebalo da vise brinete jer je testis fiksiran i vise ne moze da se pomera.
      vi ipak jednom do dva puta godisnje posetite urologa.