Suprug ima honicnu upalu prostate, otezano i cesto mokrenje, narocito nocu kada ustaje na svakih 1. 5 h. Kod mene se pojavio pojacan vaginalni sekret od kada smo zajedno. Moje pitanje je sledece: da li hronicna upala prostate i bakterije koje su prisutne kod njega mogu da izazivaju pojacanu vaginalnu sekreciju kod mene? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Mogu, ali moze i obrnuto.
      vas suprug da se javi urologu i da se urade potrebne bakterioloske i laboratorijske pretrage
      a lecenje bi islo posle toga.
      takodjer se i vi javite ginekologu.
      odnosi za sada da budu sa zastitom.