Ove tackice su mi se poja pre 6, 7 mecesi. Ne smetaju mi, ali me zanima da li su opasne, da li bih trebao da odem kod lekara i sta je ovo uopste?

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o benignom obolenju koje se cesto javlja kod mladih ljudi.
      hirsuties papilaris genitalis-ili kako ih englezi nazivaju -biserne papule penisa.
      neko ih zove i tisonove zlezde.
      ne zahteva lecenje sem iz kozmetskih razloga kada se mogu odstraniti najbolje
      radio talasima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #102558

    • stevan peric 29. 11. 2012.

      Da li je to zarazno. . . Mogu li to preneti na devojku?