Pozdrav, hvala puno na prethodnom odgovoru! Sada me zanima u vezi te operativne tehnike (radio talasa) gde mogu da se javim, jel moze u dom zdravlja? Imam jos jedno pitanje na koje vec duze vreme zelim odgovor, vezano za erekciju. . . Kod mene kada dodje do erekcije nekad krene da mi izlazi iz penisa providna lepljiva tecnost, zanima me sta je to jer paranoisem da je slicno spermi i da od toga devojka moze da zatrudni? Mozda deluje smesno, ali stvarno zelim da otklonim tu sumnju! Hvala!

    Odgovoreno: 19. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Radio talase imaju privatne ordinacije a verovatno i vece uroloske jedinice.
      tecnosti koju lucite ispitajte bakterioloski. Verovatno je posledica infekcije
      prostate ili semenih kesica.