Pre tacno 13 dana mi je uradjena cirkumizacija, sve fino zarasta, al ja imam male bolove, do sad mi je otpao samo jedan konac, kada ce poceti i ostali d odpadaju, doktor mi je reko da se kupam dva puta dnevno i da ga vise puta na dan ispiram rastvorom acidi borice. Molim vas za odgovor dali je bolje da mozda koristim povidom jod mozda ili nesto drugo kako bi ubrzao zarastanje i ispadanje konaca. Pored totalne cirkumizacije radjeno mi je i skidanje kozice sa vrha penisa koji je zahvatilo bas puno tako da je to sve grebano i sad mi je jako osetljivo mesto na dodir. Postovanje i hvala.

    Odgovoreno: 18. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je siveno koncima koji se resorbuju onda ocekujte da pocnu otpadati.
      u protivnom se javite vasem doktoru da ih skine.
      po skidanju konaca i potpunom zarastanju rane, mozete koristiti kantarionovo ulje.