Da li je uspesna operacija slabe besike uzimam lekove za secer masnocu i stitnu zlezdu. Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 16. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ako je operacija indicirana onda se ona radi bez obzira na pratece bolesti.
      naravno pre toga se regulise secer, krvni pritisak, funkcija stitnjace itd.
      pre operacije internista i anesteziolog pregledaju pacijenta i oni odobravaju operaciju samo ako je
      stanje i funkcija srca i pluca takva da pacijent bez rizika moze izdrzati operaciju.