Postovani doktore imam problem sa postizanjem erakcije prilikom sexualnog odnosa, tacnije erekcija je delimicna (polovicna) ili je nema nikako. Takodje desava se da postignem odlicnu erekciju ali dok ubedim partnerku na neke stvari narocito ako je nova devojka u pitanju ta erekcija se izgubi i koliko god se trudio da je povratim ne mogu a sto se vise koncentrisem cini mi se da jos vise nece da slusa. Imao sam stalnu devojku 5 god i nikada nisam imao ovakvih problema. Da napomenem imam 24 godine ne pusim, povremeno popijem casicu vise ali retko, imam koji kg viska ali nisam debeo, umerena fizicka aktivnost. Jutarnja erekcija povremena i delimicna (polukruto stanje) i prilikom masturbacije cini mi se da se penis ne ukruti bas previse. Takodje imao sam problema sa blago uvecanom prostatom isao sam kod urologa i mislim da sam to regulisao. Ne znam da li je ovo psihicke ili fizicke prirode. Ne znam zasto mi se ovo desava i sta bih mogao da uradim da pomognem sebi ili eventualno sta bih mogao da pijem da erekcija ne bi izostala. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 17. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa korekcijom ishrane i koriscenjem suplemenata sto je najbezbednije.
      povremeno mozete koristiti pde 5 inhibitore /levitra, cialis/.