Postovani, ima skoro 3 meseca kako sam prvi put primetio da me svrbi penis posle odnosa sa partnerkom. U pocetku samo vrh glavica, a posle nekoliko dana i ostali deolovi penisa kao i vrh testisa, tacnije koza na spoju sa penisom. Tada sam primetio i crvene tackice po glavicu i crvene pecate po celom penisu. Skoro dan posle odnosa crvenilo i svrab nestanu, pa se opet vrate posle masturbiranja ili odnosa. Nekada se desi da me svrbi iz cista mira, kao u zadnjih nekoliko dana. Juce sam primetio i nekoliko sitnih bubuljica po glavicu. Od terapija jedino sto sam u pocetku ispirao cajem od 'nevena'. Partnerka je 3. Grupa sekreta i u medjuvremenu je koristila vaginolete. Interesuje me da li mogu sam to da izlecim uz pomoc nekih antibiotika ili se moram javiti doktoru? Hvala. Pozdrav.

    Odgovoreno: 17. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Bilo bi najbolje da uradite briseve prepucijuma na bakterije i gljivice.
      odnosi neko vreme da budu sa zastitom.
      druga mogucnost je da koristite suplemente /paraprotex, probiobalance, oregano solutio/
      videti na www. Suplementi-srb. Com