Imam problem sa odrzavanjem erekcije. . . . Pre 6 godina sam operisao varikokelu, najverovatnije pod upalom prostate pa sam nakon par dana osetio bol u desnom testisu koji se znao prosiriti u preponi a kasnije i do pete, imao sam cesce upale prostate, nebakterijskog tipa koje su postale hronicne. . Spermogram je odlican. . Izbegavam gazirana i jako hladna pica, jedem zitarice i semenke. . Libido je u redu. . Najveci problem mi je kako da odrzim erekciju do penetracijejako brzo mi se spusti a i desava mi se da nakon sto ejakuliram par dana me boli desni testis i na najmanji dodir. . . Mislio sam da je problem psihicke prirode ili izbor partnerke ali reakcija je ista bez obzira koliko mi se svidja. . . Ne mogu da je zadovoljim. . Pokusavao sam i sa vezbama i dugotrajnom apstinencijom i opet isto. . . Interesuje me da li mi vredi otici na magnetnu rezonancu i ili nesto drugo i koliko bi me to kostalo. . . Najveca zelja mi je da taj bol u testisu prodje jer mi je svaki urolog rekao da je to u redu

    Odgovoreno: 20. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Moguce da je bol u testisu zbog hronicnog prostatitisa koji je opet najverovatnije uzrok
      problema sa erekcijom.
      znaci ako sanirate prostatitis resit ce te i probleme sa erekcijom.
      ja u ovakvim slucajevima dajem suplemente i predlazem promenu nacina ishrane.
      ako imate interesovanja u ovom pravcu vi se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog odgovora.