Poz. Ja konkretno imam problema sa potencijom, tj. Polni organ mi ne reaguje na nadrazaj i ne dolazi do ukrucenja, vec duze vrijeme. Mislim da sam ga ostetio, sa nekim vjezbama za povecanje penisa, citao sam to na nekim forumima, neko restezanje penisa itd. . Nekako uspijem da ga dignem ali brzo se spusti i svrsim prebzo prije orgazma svrsim. . . Eto ako bi mi mogli dati neki savjet sta da ucinim.

    Odgovoreno: 11. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko je u vasem slucaju dati savet bez pregleda.
      predlazem stalno uzimanje suplemenata: omega 3, vital tablete po krvnoj grupi, rhodiolin kapsule, full spectrum tableta.
      tab. Levitru 2 puta nedeljno.
      za vise se mozete obratiti na moj meil. Obavezno navedite broj i datum ovog odgovora.