Molio bih profesora a. Nagornia za misljenje sa savetom sta da uradim, naime pre par meseci pojavila mi se sitna kap krvi na donjem vesu predpostavljam iz penisa sada pre par dana mi se pojavilo tri cetri isto vrlo sitne mrlje krvi na donjem vesu.

    Odgovoreno: 11. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Prof. Nagorni je gastroenterolog.
      najbolje je da se javite urologu na pregled i da se urade laboratorijske, bakterioloske, ultrazvucne i
      mozde endoskopske pretrage. Sve ovo narocito ako ste mokrili mozda i krv.