1-2 puta godisnje pojavi mi se krv u spermi posle cega imam bolove u donjem delu stomaka. Obicno mi se ovo desavalo u hladnijem periodu godine, a sada mi se desilo dva puta u protekle dve nedelje. Nikada nisam bio kod lekara zbog ovog problema, ovo mi se desava unazad 6-7 godina. Ne pijem i ne pusim, mada sam do pre 5-6 godina imao vrlo dinamican seksualni zivot, sa cestom promenom partnerki. Nocu ustajem da mokrim jednom ili ni jednom. Na sta ukuzauju ovi simptomi koji bez uzimanja bilo kakve terapije nestanu?

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o hemospermiji i trebalo bi da se javite urologu na pregled.
      najcesce je zapaljenje prostate u pitanju ali moze i nesto drugo da bude.