Uvk sam imala probleme sa mokrenjem. Jos kao dete cesto sam ustajala nocu. Imala sam cesto napade, imala sam sitne kamencice i pesak. Napominjem da mi je ginekoloski izvadjena materica i jedan jajnik. Ujedno je izvrena je operacija spada besike. Ja i dalje nemogu da zadrzim mokracu. Noge mi se cesto naduvaju i imam jastucice. Jedno vreme sam pila moduretik ali sada mi je kardiolog dala tableteza pritisak koje u sebi sadrze moduretik za izbacivanje tecnosti. Ponekad mokrim u mlazu ali mnogo malo. Na pregledu urina nista nije pokazalo. Sta treba da pijem da bih izbacivala mokracu. Napominjem da imam 72godine. Lecim se od teriodne zlezde hvala

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Prvo i prvo treba da uzimate dva do tri litra tecnosti na dan.
      drugo -biti pod stalnom kontrolom kardiologa i pritisak i rad srca odrzavati najoptimalnije.
      takodjer i stitnu zlezdu stalno kontrolisati i odrzavati je u normalnoj funkciji.
      cetvrto, uzimati suplemente.
      i peto -pravilno se hraniti.