Dana 02. 07. Mi je uradjena cistoskopija i uzeti su neki isečci i poslati na patologiju. Posle 6 dana ja jos uvek osecam tupu bol u predelu besike i uzasno me pece prilikom mokrenja. Pod terapijom sam citeralom od 500mg dva puta dnevno. Pijem do 3l prolom vode. Ujutru je najgore jer u toku noci ne pijem tečnost čak sam opazila da se na samom pocetku ulaska u mokracni kanal pojavi izjutra malo krvi mozda je to i od katetera sto sam imala u bolnici. Pitanje, koliko ce mene ovo jos da boli i pece jer sam ja mislila da ce oporavak mnogo krace trajati? Da li su normalni ovi simptomi?

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ovi simptomi su obicno posle bilo koje intervencije u besici.
      najbitnije je da vam patohistoloski nalaz isecaka bude u redu.
      mozete koristiti paraprotex i probiobalance tablete u narednih dva meseca/biljni preparati/
      koji ce vam resiti problem infekcije besike.
      videti na www. Calivita. Com
      mozete se pozvati na mene da ostvarite popust/klupsku cenu/.