Molim vas za pomoc. Pre 9 meseci mi je nadjen kamen od 6. 1 i 3. 4 mm u desnom bubregu. Pila sam rowatinex 3 meseca, medjutim. . . Nista.: (ponovnim ultrazvukom je utvrdjeno da su i dalje tu, iste velicine. Poslali su me na rendgen, kamenje se na snimcima ne vidi. Kazu bubrezi dobro rade i mlada sam za razbijanje (imam 20 godina) . Zakazali su mi kontrolu za oktobar, i nista vise. Recite mi sta da radim. Da li postoji neki lek ili caj koji bi mi pomogao?? Hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Mozda se kamenje na rentgenu stvarno nije videlo jer se neko /uratno/i ne vidi na rentgenu.
      ali ako je isto vidjeno na ultrazvuku onda je ono tu.
      rowatinex niti neka druga sredstva ne mogu da rastvore kamen pa se ono mora na neki drugi nacin
      ukloniti.
      predlazem vam da se javite na urolosku kliniku vma beograd da se uradi kompletna dijagnostik, a
      potom ce vam se predloziti za vas najbolji tretman.