Poštovanje, imam 20 godina. Ne znam kako da pocnem, ali evo probat cu ispocetka pa ako bude značilo sta slucajno. Znaci, prije jedno godinu-dvije sve je bilo uredu sto se tice erekcije, osjeta, izgleda i td. Onda su mi se pocele javljati vene na penisu sa lijeve pa onda i desne strane i sve vise postaju izraženije. Onda u zadnje vrijeme, nekih 20-tak dana kao da mi je "osjet" u penisu nekako slabiji, orgazam je dosta kratak kao da se nista skoro i ne desi, ejakulacija je dosta manja i kad svrsim nekako se ukruti penis kao da krv sporije se vraća itd. . . . Ja sam iz bih, a ovdje kod nas su dosta slabe uroloske ordinacije, a pitanje i ima li ih ikako. Ako mozete naslutiti sta se desava ili mi dati neki savjet sta bih trebao da uradim bio bi vam jako zahvalan. Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o nekom zapaljenskom procesu prostate.
      to moze pretragama da se utvrdi pa ako nemate gde da se javite, onda pisite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pa ce mo pokusati to sve da odradimo.
      obavezno se pozovite na datum i broj ovog odgovora.