Poštovani doktore! Nemogu već duže vrijeme ostvariti potenciju odprilike 5 mjeseci, promjene kod sebe sam osjetio prije 3 mjeseca pojavom bola ispod trbuha i peckanje u mokraći i bol u leđima i javio sam se porodičnom doktoru i on je ustanovio upla mok. Puteva i dao mi cefalekksin, pa onda baktrim ništa nije pomoglo onda me je uputiurologu sa nalazima mokraće (urin neg po kojilie granilirani, cilindar i nešto epitela) urolog je obavio pregled i ultra zvuk njegov je nalaz i mišljenje bubrezi uredu, m bešika nešto debljeg hiperehogenog detrusora, prostata oko 25 g izoehogena dao mi je terapiju ljekom tamosin počeo sam ga piti i počela su neželjena dejstva čak prestala i ejakulacija i rekao mi je da prestanem piti taj ljek! Da li je ovoo sve navedeno uzrok moje impotencije? S poštovanjem!!!

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da je razlog smetnji kojih imate zapaljenje prostate.
      to treba da lecite i ocekivati je da bi se smetnje sa potencijom povukle
      kada izlecite prostatu.
      posto najverovatnije ne podnosite tamsol/blokator alfa adrenergicnih receptora/, dobro je sto vam je to doktor ukinuo.
      predlazem da deset dana uzimate ciprocinal a 500 mg 2x1 a posle toga kombinaciju paraprotex i probiobalance tableta
      u trajanju od dva meseca.
      povremeno se mozete koristiti i cialis tabletama uz postovanje kontraindikacija.
      videti na www. Calivita. Com
      mozete se pozvati na mene da bi ostvarili popust.