Pojavila mi se infekcija na preponama i zadnjici. Cesto me svrbi i nista mi ne pomaze (koristila sam canesten vaginalete, istu kremu, tantum rosu za is vagipiranje i macmiror complex vaginalnu kremu) . Recite mi sta bih mogla jos da kupim i da li je potrebna posebna ishrana?

    Odgovoreno: 05. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ishrana po teoriji ishrane po krvnoj grupi.
      besprekorna higijena i koriscenje beby pudera,
      pokusajte i sa hydrociklin masti.
      na usta uzimajte sledece suplemente: paraprotex /2x1 tabletu pre jela/, probiobalance /jednu tabletu na dan sazvakati/, oregano kapi /deset kapi 2x dnevno u casi vode/.
      videti na www. Calivita. Rs
      mozete se pozvati na mene da preparate dobijete po klupskoj ceni/sa popustom/.