Postovani, prije dvije i po godine sam imao jaku upalu lijevog testisa i proslo je sa terapijama na bolnickom i kucnom lijecenju i na kraju testis se skroz smanjio i sada ga nema i da li mi je smanjeno lucenje hormona i dovoljno spermatozoida. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 05. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Obicno se testis smanji nakon neprepoznate torzije testisa koja je zamenjena zapaljenskim procesom.
      i takav mali testis zadrzava hormonalnu funkciju ali ne i funkciju spermatogeneze.