Srdacan pozdrav. Prilikom seksualnih odnosa cesto mi se desava da ne mogu da odrzim erekciju. Pokusavao sam sa vijagrom i cijalisom, raznih jacina, ponekad dovode do stabilnije erekcije, ali ne dovoljno. Cesto se desi da ne pomognu i dovedu samo do jake glavobolje. Reci cu da sam cak dao sebi na slobodu i eksperimentisao sa testosteronom, sto dovede do cescih erekcija ali problem je i dalje tu. Nije problem u partenru, zaista me privlaci, a i problem je postojao sa drugim partnerima. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Testirajte mehanizam erekcije putem intrakavernozne inj. 10-40 mikrograma prostaglandina e1. Ako usledi erekcija dovoljna za snošaj, arterijski priliv se smatra adekvatnim, a veno-okluzivni mehanizmi funkcionalnim.
      ako bude takav rezultat onda se javite na moj meil ali me potsetite na broj i datum ovog odgovora.