Poštovani, drugi put se već javljam, ne znam tačan br. Pitanja. Šta znači ako nalaz urina pokazuje sledeće- izgled-zamućen, proteini +/-trag, leukociti- 7-9, sveži eritrociti- 3-4, pločaste ćelije- malo, bakterije- malo, sluz-dosta i retki hijalini cilindri, ph, težina i boja su normalni. Urinokultura je sterilna. Pila sam monural 3 nedelje pre ovog nalaza. Simptomi su ostali isti (dosta učestalo mokrenje, blaži, tup bol u predelu bokova, nedovoljno pražnjenje bešike bez peckanja, svraba i bolova, neprijatan osećaj nakon mokrenja, u prethodnom nalazu br. Leukocita je bio u grupi 50, manje je proteina bilo, manje je bilo i svežih eritrocita, bledih eritrocita sada nema, nije bilo cilindara, sada ih ima, urin nije bio zamućen) . Krvna slika i biohemija su bili u redu pre mesec dana.

    Odgovoreno: 05. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Ako ovako stanje duze traje onda treba odraditi sve bakterioloske pretrage/trihomonas, hlamidija, obe mikoplazme/
      pa mozda i cistoskopiju.
      ako se izoluje polno prenosiva klica leci se i partner a odnosi su sa zastitom.
      druga mogucnost je da krenete sa uzimanjem paraproteks i probiobalance tableta kao i
      oregano kapi u toku dva tri meseca.
      videti na www. Suplementi-srb. Com