Postovani vec godinu dana imam problem sa epididimitisom na desnom testisu. Naime, uzrocnik je bila bakterija ureaplazma. U poslednjih par meseci nije se pojavljivala u laboratorijskim nalazima ali ja jos uvek imam osecaj kao da mi je testis osetljiviji. Nemam neke bolove ali imam osecaj blage napetosti. Na desnom testisu mi se od pre par meseci pojavile modre vene. Da li je to nesto alarmantno? Cak mislim da su one uzrok nelagodnih tegoba. Slika je u prilogu.

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Nadam se da ste ultrazvuk testisa radili.
      spominjete ureaplazmu koja je polno prenosiva klica pa se nadam da se i partnerka
      redovno lecila kako ne bi klicu pri svakom kontaktu prenosili jedno drugom.
      predlozio bih vam duzu terapiju suplementima uz poseban rezim ishrane.
      ako vam tako nesto odgovara, onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog odgovora.