Postovani imam problem sa prerarnom ejakulacijom cim zapocnem sexualni cin dolazi do ejakulacije koju nikako ne mogu da odlozim radio sam nalaz testosterona od vrednosti 5 do 30 meni je 8 da li je to uzrok drugih smetrnji nemam nikada nisam imao zaraznu bolest pokusao sam sa samozadovoljavanjem pre sexualnog odnosa ali nista cinimi se da je tada jos gore izvinite ako sam pogresio rubriku ako nisam pomagajte

    Odgovoreno: 05. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Nije toliko strasno koliko ste se uplasili.
      sa interneta prvo da sve procitate o pe. Upraznjavajte sve vezbe koje preporucuju.
      testosteron vam je u granicama.
      predlazem i da pocnete da se hranite po krvnoj grupi /dr piter d adamo/.
      mozete uzeti i proviron tablete 25 mg jednom dnevno/samo jedna kutija/.
      takodjer koristite i suplemente: rhodiolin, stressmanagament b complex i panax ginseng.
      videti na www. Suplementi-srb. Com