Postovani, danas sam vodila bebu decaka, od 18 meseci kod urologa, jer ispod kozice na pisi ima bele naslage. Doktor je svukao kozicu i ocistio te naslage i rekao mi da to samo perem vodom i sapunom. Sad sam okupala bebu i oprala to lepo, ali je beba mnogo plakala i vidi se da ga boli. Da li smem necim da mu to tretiram i sta smem da bi to brze proslo. Ne zelim da to zapustim, jer mi je zao kad dete place, pa da se to ponovi zalepi, a zelim da mu pomognem i da na najlaksi nacin to preguramo. Hvala.

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Mozete koristiti ulje od kantariona uz redovno pranje i "fiskulturu"kozice.
      ne smete dozvoliti da se ista ponovo zalepi.
      bolet ce ga nekoliko dana pa ce se smiriti.