Dobar dan, imam 17 godina, i zelim imati seks sa devojkom. Nisam nevin, imao sam seksualno iskustvo vec, al svaki put sam pio alkohol pre toga, jer jedino tako mogu da imam erekciju, zanima me kako da se opustim i resim ovog straha i uzivam u seksu kao i svi? Da li bi mi pomogle neke tablete?

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Obicno je tako na pocetku.
      predlazem vam da alkohol vise ne uzimate a i da ne pusite.
      bilo bi dobro da uzimate suplemente neko vreme koji bi vam povratili
      samopouzdanje.
      za vise se mozete javiti na moj meil. Obavezno se pozovite na broj ovog
      odgovora.