Postovani, sa obe strane penisa imam dosta izrazene vene. Normalne su velicine tj debljine ali su prilicno plave i veoma vidljive (pogotovu kada nije u erekciji) . Vece vene su plave boje pa sve do onih dosta tanjih vena koje su crveno-ljubicaste boje. Da li je to normalno da im je boja toliko izrazena? Da li su u pitanju normalne ili prosirene vene i da li se ova pojava nekako moze ublaziti? Pozdrav

    Odgovoreno: 03. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko je bez pregleda da vam dam adekvatan odgovor.
      i vi mozete koristiti suplemente.
      ako vas takva terapija zanima javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog odgovora.