Molim vas pomozite, imam eserihiju koli 10 na 7, po antibiogramu pocela sam piti zinat od 500mg, pijem ga 8. Dan ali ne djeluje nesto pretjerano, temperatura 37. Pa do 37 sa 6, ne spada ispod 37, sad mi urolog preporucio ninur 50mg 4 puta na dan, nisam prekinula sa zinatom imam jos dva dana da zavrsim terapiju, pa tek ninur, pomozite mi

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Predlazem vam da iscitate pitanja vezana za eserihiju na ovom sajtu.
      morate raditi na jacanju imuniteta promenom ishrane i uzimanjem suplemenata.
      ne treba eserihiju neprestano bombardovati antibioticima.