Dobar dan. Molim vas za odgovor, vec duze vreme u semenoj tecnosti pronalazim belicaste komadice spiralnog oblika. Nemam bolove u testisima niti prilikom mokrenja, urin je normalne boje, ne pojavljuje se krv prilikom ejakulacije. . Ako mozete da mi kazete vase misljenje i gde bi bilo dobro da uradim analize i koje. . Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Radi se o prostatitisu pa uradite rutinske laboratorijske analize, urinokulturu i spermokulturu.
      ako ove pretrage ne razrese problem onda doradite i briseve uretre.