Poštovani, imam 24 godine, već godinu dana imam velikih problema sa erekcijom, nemam ni jutarnje ni večernje erekcije, a prilikom spolnog odnosa penis nije dovoljno u erekciji ili nije nikako. Naime osim ovoga izgubio sam osjet u penisu, tako da ne osjećam ništa prilikom spolnoga odnosa. S poštovanjem!

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Proverite kod urologa da se mozda ne radi o nekom zapaljenskom procesu /prostata / sto bi se lecenjem moglo lako
      sanirati. Nakon sanacije, nestali bi i vasi problemi.
      do tada mozete koristiti pde5 inhibitore/levitra, cialis/.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #101624

    • Poštovani od svog prvog sexualnog odnosa pa do zadnjeg uopšte nemam nikakvog osjećaja na penisu prilikom odnosa. Kada prstom pređem preko glave penisa osjetim normalno, ali prilikom odnosa ništa ne osjećam kao da nemam odnos. Molim vas ako možete da mi pomognete? Unaprijed hvala.