Postovani, imam eserihiju coli 10 na 7, pocela sam piti antibiotik zinat, ali evo peti dan bolovi ne prestaju, osjetila sam malo poboljsanje treci dan terapije, ali opet posle isto. Ima li to veze sto cesto trpim mokracu, a i imam leukoplakiju na trigonumu besike, pa mi i to utice na tok oporavljanja? Pomozite. . .

    Odgovoreno: 29. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Posle antibiotske terapije krenite sa uzimanjem suplemenata paraprotex, omega 3 i probiobalance.
      takodjer promenite nacin ishrane i hranite se po krvnoj grupi.
      videti na www. Suplementi-srb. Com