Pre nekih 2 nedelje kada sam se probudio, tokom jutarnje erekcije, na duseku koji je jako tvrd, dok sam se okretao u krevetu, nekako sam se nezgodno bacio na polni organ i u tom trenutku kao da je nesto puklo osetio sam bol negde na sredini penisa sa donje leve strane i bol je bio slabog intenziteta ali jako neprijatan, sada je proslo vec 2 nedelje i od tada pri erekciji me to mesto boli isto tako slabo ali neprijatno (bol se ne smanjuje i ne povecava) , a kad probam da napipam ne mogu tacno da napipam to gde boli ali je negde unutra sa donje leve strane, definitivno je povreda u pitanju jer sam se nekako nezgodno bacio ali ne znam kakva je povreda i sta da radim, unapred hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Obavezno se javite urologu na pregled jer je najverovatnije doslo do povrede kavernoznog tela penisa/fracture/, sto
      po nekada iziskuje i operativno lecenje.