Imam 18 godina i imam malih problema sa kozicom penisa, tj resicom. . . U toku erekcije kad navucem kozicu, koza na moze potpuno da se ispravi jer joj resica neda pa se glavic savija malo nadole ako ja povucem vise, kozica predje glavic ali ne ispravi se do kraja tj ne razvuce. . . Zbog resice. . . Te se sa prednje strane nabora koza jer ne moze da se razvuce do kraja. . Ja sam probao na silu svako vece da razvlacim nebi li se poboljsalo. . . Bol nije jak mogu da ignorisem, i ne smeta mi to uopste ali nije isto kao kod drugih. . . Pa sam dosao da pitam za savet. . .

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #101301

    • Poštovani, imam 16 godina i imam problem kada tokom erekcije kožica ne može da se povuče, ja pokušavam da savijem kožicu ali neće. Šta da radim, da li moram da idem kod ljekara na pregled? Stidim se je da pričam sa roditeljima o tome.