Ako ovo funkcionise, ako zaista odgovarate na pitanja, svaka vam cast. Ne znam da li ocitavate i kako podatke, imam 21 godinu, iz pozarevca sam. Malo pitanje, za vas, nekako mi je ovim putem najlakse, naime, primetio sam promenu na svom penisu, koja je izrazenija (gotovo jedino tada izrazena) kada je penis u erekciji. Negde na sredini penisa, tada kao da iskoci neka krvrzica, hrskavica, ne boli me, mada je mozda onako malo neprijatno kada je stisnem, ali nikako mi ne smeta. Trebam li razmisljati oko toga? Kako da vam kazem, meni to ipak izgleda nekako prirodno, pa se nadam da je ipak samo normalna promena do koje moze i ne mora doci s vremenom. Srdacan pozdrav nedeljko

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Bez pregleda nema defininitivnog odgovora.
      mozete uraditi i ultrazvuk penisa gde ce se mozda videti fibrozna ili hrskavicava promena koju opisujete.
      znaci na pregled kod urologa.