Postovani ako mozete da mi objasnite nalaz mog oca, carcinoma urotheli papilare noninvasivum wgradevesicae urinariae, uradili su mu spaljivanje i to je pokazao nalaz. Unaprjed vam hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Radi se o povrsnom tumoru mokracne besike koji nije invazivan i koji je sada operativno resen.
      no i pored toga su potrebne redovne urolosko onkoloske kontrole od strane konzilijuma.
      ja predlazem i promenu nacina zivota i ishrane kao i redovno koriscenje suplemenata.
      za vise se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog odgovora.