Postovani, obracam vam se u nadi da resimo problem. Naime radi se o problemu sa potencijom koji traje vec duze vremena (preko godinu dana) , dugo godina sam bio solo i mislio sam da ce se stvar sama resiti kada budem nasao devojku, ali se stvar pogorsala. Zajedno smo oko 6 meseci, svidja mi se i lepo mi je sa njom, pokisavamo vec neko vreme, ali nista od toga, jako je bitno sto je ona uz mene i puna je razumevanja za moj problem. Problem je u tome sto jako tesko dolazi do erekcije koja brzo nestaje (nekad nestane odmah a nekad i u sred odnosa) isto se desava i kad nisam sa njom. Obratio sam se lekaru koji mi je rekao da uradim nalaz hormona i da probam sa lekom levitra 10 mg (koji se uzima 30-ak min pre odnosa) sto i nije bas dalo rezultata. Rezultati hormona su sledeci: fsh - 2, 31 miu/ml (referentna vrednost - folikularna faza 3. 5-12. 5) lh - 4, 37 miu/ml (referentna vrednost - folikularna faza 2. 4-12. 6) testosteron - 3, 21 ng/ml (referentna vrednost - za muskarce 2. 49-8. 36) u porodici niko nije mao takve probleme, ne uzimm nikakve druge lekove, ne bolujem od nikakvih drugih bolesti, ne pusim, ne pijem, ne drogiram se, bavim se rekreativno atletskom gimnastikom i ne uzimam nikakve sportske aditive za povecanje mase, snage. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Kod urologa itestirajte mehanizam erekcije, putem intrakavernozne inj. 10-40 mikrograma prostaglandina e1. Ako usledi erekcija dovoljna za snošaj, arterijski priliv se smatra adekvatnim, a veno-okluzivni mehanizmi funkcionalnim.
      inace hormoni su na granici.