Postovani, povremeno mi se peruta vrh penisa (glavic) . Ponekad koji dan posle perutanja ume da svrbi po malo. Nisam uspeo da povezem pojavljivanje perutanja sa nekim seksualnim aktivnostima koje imam srednje redovno, uglavnom bez kondoma. Takodje retko mi se desi vidno pucanje koze (u vidu ranice) nakon precestog onanisanja ili izuzetno dugackog seksa. Tretman? P. S. Redovno odrzavam higijenu bebi sapunom

    Odgovoreno: 22. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Spolja mast kansen a per os uzimati paraprotex i probiobalance tablete.
      partnerka vaginalni sekret i vaginalni bris.
      verovatno i ona iziskuje lecenje.
      videti na www. Suplementi-srb. Com