Operisan 2001. G. Prostatectomia transvesicalis zbog adenoma prostate. Nakon toga pojava krvi u mokraci uu maju 2005. G. Posle terapije citeralom tegobe nestale. Od pre dve nedelje urinarna infekcija lecena amoxcilinom, ceka se da se antibiotik povuce pa ponovo urinokultura. U medjuvremenuotekao jedan testis i bolovi na dodir u desnom testisu (otecenom) . Posto se to davno desilo vec, stavljam hladne obloge, podizem mosnice. Je li to dovoljno?

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom epididimisu i njega treba dugo i uporno leciti, u pocetku antibioticima po
      urinokulturi a zatim i koriscenjem raznih suplemenata.
      potrebno je uraditi i ultrazvucne preglede bubrega, besike i testisa.