Pojavila mi se krv u mokraci, bolovi su se javili samo u toku mokrenja u polnom organu, ostalih simptoma nije bilo. Ranije sam imao nakon jednog odnosa pojavu edema koji su se povukli i prosle godine ponovo pojavili u vecem broju, ali nakon primene masti koju mi je ginekolog preporucio jos pri prvoj pojavi, povuklo se sve. Zanima me usled cega se pojavila krv u mokraci i ima li veze sa tim edemima?

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Svaka pojava krvi u mokraci je alarmantna stvar i iziskuje urolosku obradu bolesnika.
      uvek se misli na tumor, kamen ili neku infekciju.
      znaci odmah kod urologa.