Zdr, imam pitanje za vas. Vec par meseci imam problem sa predelom izmedju anusa i semene kesice. Strasno svrbi i kad krenem da cesem krvari i na to mesto ostanu ranice koje su bolne. Da naglasim pre par godina sam imao otvorene jako bolne i krvave cireve, i isao sam na previjanja svaki dan. Sad nisu cirevi vec ranice po celom anusu i u predelu izmedju semene kesice, koje daju jako neprijatan miris i pored svakodnevne higijene. Korisitio sam fitorektal mast i pio phlebodia tablete ali ne pomaze nista. Molim za misljenje?

    Odgovoreno: 18. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Da se javite koznom doktoru na pregled.
      mozete do tada koristiti tab. Paraprotex 2x1 pre jela i tab. Probiobalance 1 dnevno sazvakati.
      videti na www. Suplementi-srb. Com