Imam problem s funkcijom uda od ri]enja. U pubertetu 13 g. Počeo se pen. Razvijati i odrugog jut. Nije se dalje razvio. To znači diskavno prema glansu fibre kavernoznog dela peni. Su nerazvijene glans ne funkcio-niše, nema pritiska u et. Funkcionisao kad stegnem mišiče u preponi al nisam mogao tako da držim duže od 1 sek. Do 2 sekunde, odma je momeknuo mislimna glans a i kavernozni deo je slabije čvrstine. Ja sam levoruk od roćenja a testosteron se formirao po skali 21, 8 po skali od 10 do 35. Da se zna išao sam kod doktora ista priča bez ispitivanja to je uredu. Testosteron po skali od 2, 85 do 8, 01 za navedenu vrednost 21, 8 je 5, 28552 ng/ml. Godine 2003 lomio sam nogu nakon 4, 5 meseci fraktiralne šupljine nepopunjene su to znači nema kalusa to niko nije video. 2004 god. Izvadio sam testosteron bijo je 4, 2 ng/ml. To je po prvoj skali 16, 540698 što je za 26, 29% pao nivo testos. Prošle godine snimijo sam rame dijag. Arthrozis lev. Ramena iz čistig mira. Izvadio sam labol. Na testosteron bijo je 2, 4 ng/ml što je dodatni pad nivoa. Odem kod endokrinologa, doktorka me je uputila sa dijagnozom hiperliporoteinemija u drugi kbc dio sam kod urologa uputio me je kod endokrinologa a doktorka, koja je prema njihovim rezultatma zaključila da ne predlaže terapiju. Nije me ni pitala za tegobe koje imam (verovatno zbog godina koje sad imam) a ima ih dosta, mastopatija, fotofobija, nedostatak kalusa, stenokardija, spondiloza t. D. Sa nalazima koje mi je doktor urolog tražio, bio sam u decembru kod njega proš. God. 2011 ponovo me je uputio na dodatno ispitivanje jer nije bijo potpuni labolator. Nalaz. Imam uvećanje prostate 50% bijo sam 23 maja 2012 god. Kod endokrinologa nije me doktorka ništa pitala o tegobama, već je je odma napisala, prema nalazima hormona, ne radi se o hipogonadizmu. Samo me je pitala da niste hipohondar. Doktorku anko ne interesuje sex, mene interesuje, pa neka ubeđuje žene. Šta mislite, ja iskreno mislim da tužim a za mišljkenje dal veličina ima ulogu neslažem se jer su 0mnoge kazale da je mali a plus nikad nije funkcijonisao a i testosteron za levorukog sada pogotovu nije uredu. Nisam bijo posle endokrinologa 23-5 kod urologa. Danas ima puno skala za prov. Testosterona i od labolatorije do labol. Svuda su različite, drugo ko će da odredi koja je vrednost uredu a koja nije? Treće padom testosterona opala mi je i moždana mas, šetvrto tes; utiče na skeletnu masu, mišićnu mas, i moždanu masu. Utiče na celokupni metabolizam, rast i razvoj i na dnk koi isključivo zavisi od testosterona. Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da predjete na ishranu po krvnim grupama a da sledeca tri meseca koristite proviron tablete a 25 mg
      1 dnevno.
      pored ovoga mozete koristiti i suplemente.