Poštovani, u poslednjih nekoliko dana primetio sam braonkasu boju u spermi i konstantno osetim bol u donjem delu leđa. Problem sa promenom boje sperme mi se prvi put pojavio pre par godina i nestao za nekoliko dana. Zatim se javljao na svakih 4-5 meseci i isto tako nestajao. Međutim, poslednjih nekoliko meseci javlja se dosta cešće, na nedelju ili dve dana. Bol u ledjuma je možda zbog prirode posla, jer sedim po 8-10 sati dnevno, ali ipak sam naglasio u slucaju da moze biti povezano. Takođe, jednom mi se desilo da osetim peckanje prilikom mokrenja.

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Hemospermija iziskuje kompletnu urolosku obradu a potom lecenje po nalazima.
      znaci i vi se javite urologu na pregled, a mozete se javiti i na moj meil pa da
      vas uputim sta sve da odradite.