Zasto se eserihija uporno vraca??? Sve cinim po propisima lekara da se nevrati ali. . . . ????

    Odgovoreno: 21. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Kod nekih osoba postoji urodjeni nedostatak antimikrobnih proteina/defenzina/, pa je kod
      njih tesko medikamentozno izvrsiti eradikaciju eserihije.
      takve osobe treba prvenstveno da rade na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, izbegavanjem stresa, uzimanjem dosta tecnosti, povecanom fizickom aktivnoscu, stalnim koriscenjem suplemenata. . . .
      antibiotike izbegavati i uzimati ih samo kada se mora.