Postovani, desni testis mi je veci od drugog. Povremeno imam bolove u donjem delu stomaka i osecam nelagodnost u stomaku. Obicno kad cesce imam odnose manje i redje me boli. Ne secam se otkad imam ove simptome i po mojoj proceni imam ih otkako sam usao u pubertet. Imam 21 godinu. Zanima me koja bolest bi mogla izazvati ove simptome. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 11. 06. 2012.
    • Poštovani,
      Posto vam je testis veci od drugog mislim da treba da se javite urologu da napravi klinicki pregledi
      i ultrazvuk testisa. Treba iskljuciti bolesti testisa koje se u vasim godinama mogu pojaviti.
      ako nalaz na testisu bude uredan, onda pomisljati na prostatitis.