Poštovani, imam 23 godine i već skoro pola godine problem sa bešikom. Nalazi urina, urinokulture su u redu, kao i krv. Bešika se nedovoljno prazni, odem mokriti i nakon toga posle par sekundi opet, u manjoj količini. Inače mokrim na svakih 15 do 30 minuta. Nedavno se desilo i da sam u roku od pola sata mokrila skoro 20 puta, moguće je da je bila neka iritacija privremena, jer sam popila veliku količinu kafe. Nemam nikakve druge simptome mimo toga, nikakav bol, svrab ili peckanje. Povremeno samo osetim kao tup bol u predelu bubrega. Dosta me zabrinjava, a malo se i plašim odlaska kod urologa. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 11. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Treba uraditi i ostale bakterioloske pretrage /trihomonas, hlamidija, mikoplazme/ pa sprovesti lecenje.
      u slucaju da se nadju polno prenosive klice, leci se i partner a odnosi su sa zastitom.